Lars Norrman oljemålning
2019-01-05
604032
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Trouville, Normandie, Frankrike", ridande kvinna, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 15 x 27 cm