Staffan Hallström
2019-01-22
603982
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Skiss, monogramsignerad och daterad SH 14.7.54, akvarell, ca 28x39 cm
Oramad