Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-01-04
603980
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med båtar och hus, olja på duk, ca 55x68 cm
Ytsmuts, retuscher, krackeleringar, ram med skador