Oljemålning 1800-tal
2019-01-09
603967
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen vid kyrka, olja på duk, ca 49x46 cm
Krackelering