Oljemålning 1800-tal
2019-01-09
603963
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Musselplockare, otydligt signerad och daterad 1861, olja på duk, ca 32x50 cm
Duklagningar