Lars Florén oljemålning
2019-01-04
603938
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS FLORÉN (1899-1979): ´´Spegeling´´, signerad L.Florén, olja på duk, 65x50 cm