Leif Robert Eriksson oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LEIF ROBERT ERIKSSON (född 1939): "Dungen", signerad L Robert E, olja på duk, ca 60x50 cm
Kuntoraportti
603868
Päivämäärä:
2019-01-03