Bengt Lindström litografi
2019-01-06
603833
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 14/90, färglitografi, bildmått ca 60x46 cm