Roland Svensson Gillöga färglitografi
2019-01-04
603780
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga", signerad roland S, 2/40, färglitografi, ca 23x35 cm
något gulnat blad