Staffan Hallström
2019-01-22
603745
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (3) "Folk i trappan" signerad och numrerad Staffan Hallström 11/24, färglitografi/provtryck, bladmått ca 71x55 cm samt provtryck ca 81x58 cm
Oramade, fläckar, hanteringsveck