Scroll Kina
2019-01-07
603744
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av vaktelpar i trädgård, kalligrafi, sigill, ca 93x30 cm
Slitage, släppt från staven