Buddha Thailand
2019-01-07
603740
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BUDDHA, metall, Thailand, 1800-tal, med spår av förgyllning, höjd ca 27 cm
Nagg, avslag