Hagström Deluxe elbas

Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas
Hagström Deluxe elbas

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HAGSTRÖM, Deluxe, elbas, formgiven 1961

Slitage, skador, saknar pärlemor samt del av list, utbytt stränghållare, i behov av intornering

603704

2019-01-07