Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
BOKSKÅP, fanerat med mahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, krön med rikt skuren dekor, invändig hyllinredning, höjd ca 230,106x41 cm, nyckel medföljer
Fanerbortfall, slitage
603688
2019-01-04