Staffan Hallström
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Schack mot grönbakgrund, monogramsignerad SH, HC, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm
Kuntoraportti
Oramad, gulnader i marginalen
603675
Päivämäärä:
2019-01-22