Bordslampor 1900-tal
2019-01-07
603671
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 par, 1900-talets andra hälft, mässing, varav 1 par märkta IA TYP 1723, total höjd inkl skärm ca 49-57 cm