Stolar barockstil
2019-01-04
603655
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6+4 st., ek, 1900-talets första hälft, barockstil, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Vissa lackade, slitage, sprickor, klädseln med fläckar