Bengt Lindström färglitografi
2019-01-06
603642
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 37/40, färglitografi, bladmått ca 106x75 cm, oramad