Takarmatur 1900-talets första hälft
2019-01-03
603619
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, 6 ljusarmar, patinerad mässing, elektrifierad, höjd ca 127, diameter 75 cm
Repor, slitage