Figuriner porslin
2019-01-02
603581
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 13 st., porslin, Tyskland, 1900-talets början, polykromt bemålade, detaljer i guld, höjd 9-16 cm
Nagg