Sängbord 1900-talets mitt
2019-01-01
603562
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, fanér i teak stomme i bok, sarg med låda, höjd ca 54, 40x32 cm
Bruksslitage, märken, repor