Bengt Lindström litografi
2019-01-05
603560
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkomposition, signerad och nummrerad Lindström, 28/250, färglitografi, bladmått ca 77x52 cm
Ej examinerad ur ram