Bertil Bull Hedlund oljemålning
2019-01-10
603550
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL BULL l HEDLUND (1893-1950): Kustmotiv med brygga, signerad B Bull Hedlund, olja på pannå, ca 48X60