Ljusstakar silver
2019-01-05
603526
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, 1950-tal, vridet balusterskaft på välvd fot med svängda knäckar, höjd 16,5 cm, fylld botten