Dosor och askar
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
DOSOR, ASKAR, 9 st., 1900-tal, enstak i silver, svärtat stål, mässingsinläggningar,
Kuntoraportti
Slitage, enstak gravyr, smärre skador
603482
Päivämäärä:
2019-01-04