Oidentifierad konstnär
2019-01-15
603422
| Klubbat belopp | 30 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kyrkointeriör signerad samt daterad 1870, olja på pappannå, 25x35 cm