Severin Nilson oljemålning
2019-01-04
603387
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 35x70 cm