Gino Severini gouache

Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache

Klubbat för:

190 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

GINO SEVERINI (1883-1966): Stilleben med fruktskål och blåsinstrument, signerad G Severini, gouache på kartong, ca 32x21,5 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Examinerad ur ram

603344

2019-01-05