Yrjö Edelmann färglitografi
2018-12-31
603329
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Papergame", färglitografi, signerad Y. Edelmann, EA, bladmått ca 43x61 cm