Stekfat Kina 1700-tal
2019-01-07
603296
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, 2 st. porslin, Kina, större fat Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, 17,5-24,5 cm och 21x29 cm
Bruksslitage