Bordslampa porslin
2018-12-31
603255
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Japan, porslin, tryckt dekor, höjd ca 46 cm
Repor