Josep Baques Färglitografi
2019-01-13
603230
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 246/250, bladmått ca 53x73 cm