Miniatyrbärstol
2019-01-01
603142
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYBÄRSTOL, 1900-tal, kinesiserande tygklädsel, fasettslipat glas, höjd ca 27, 13x15 cm
Bärstänger saknas, slitage o fläckar