Skåp 1800-tal
2018-12-31
603141
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets mitt, senenmpire, vitrindörrar med skuren dekor i nyrokoko, mahognyfaner, svängt krön, nederdel med 3 lådor och lambrekäng, höjd ca 166, 108x55 cm
Nyckel finns
En list fattas