Esther Kjerner oljemålning
2019-01-03
603108
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1948, olja på duk, uppfodrad, ca 48x43 cm