Oljemålning
2019-01-03
603090
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 14x11 cm
Krackelerad