Takarmatur 1900-talets mitt
2018-12-31
602998
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, omkring 1950-tal, mässing samt teak, 5 ljusarmar med glaskupor i frostat glas, höjd ca 60, diameter ca 60 cm
Slitage, smuts, några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen