Orientmatta
2019-01-05
602967
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, ca 430x90 cm
Ställvis slitage, mindre skador, senare langetteringar