August Puig Färglitografi
2019-01-13
602928
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 81/100, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm