Skålar järn
2018-12-31
602912
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN HVERVEN (född 1955): skålar, 2 st, järn med hamrad yta, monogramsignerade ´´JH´´, diameter ca 22-40 cm
Bruksslitage, ställvis något rostig