Corneille färglitografi
2019-01-13
602878
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, 69/200, ca 50x65 cm