Adam Barland oljemålning
2018-12-30
602852
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADAM BARLAND (1843-1875): Landskap med figurer, signerad, olja på duk, ca 18x33 cm
Krackeleringar