LG Lundberg färglitografi
2018-12-30
602839
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1985, numrerad 48/75, färglitografi, ca 78x56 cm