Brosch lavasten
2019-01-02
602837
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCH, kamé, föreställande klassisk kvinnoprofil av ljust olivgrön skuren lavasten, 1800-talets andra hälft, höjd 5 cm, ram i oädel metall
Kamé med nagg, nålfäste med bristning/lagning