LG Lundberg färglitografi
2018-12-31
602833
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1983, numrerad 41/75, färglitografi, ca 78x56 cm