Ljusstakar 1 par
2019-01-02
602818
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, empire, 1800-tal, ciselerad dekor, godronnerad fot, avtagbara manschetter i pläter, fyllda, höjd ca 30 cm
Fyllning i ena staken saknas, bristningar, skador