Saltkar silver
2018-12-30
602798
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, silver, otydliga stämplar, 1700-tal, möjligen Irland, höjd ca 3,5 cm, vikt 44 g