Ljusstakar silver
2018-12-30
602784
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tyskland, importstämplade, 1900-talets första hälft, rokokostil, fylld fot, höjd ca 16 cm