Vas Kina porslin
2018-12-30
602781
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal, underglasyr i blått, höjd ca 38 cm
Nagg