Per Ekström
2019-01-16
602755
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PER EKSTRÖM (1844-1935): Franskt skogsparti, signerad P. Ekström, olja på duk, 110 x 64 cm
Proveniens: Privat fransk samling
Originalduk och originalspännram. Säkerligen originalram.
Skador, färgbortfall. Smutsig.
Skador på ramen.